Kontakt oss

 

Industriforeningen 7sterke

Org. nr. 891 296 592
Markensvegen 1b, 2212 Kongsvinger

Kontaktpersoner

Jan Egil Melby
Tlf.: 415 58 996
jan.egil.melby@7sterke.no

Erik Platek, styreleder
Tlf.: 977 79 666
erik.platek@schuetz.net

 

7sterkes produksjonsnettverk
Morten Birkelund, rådgiver industri, Klosser Innovasjon AS
Tlf.: 915 94 487
morten@klosser.no

7sterkes HR-nettverk
Ole Enok Skjellestad, personalsjef, Maarud AS
Tlf.: 952 49 115
ole.enok.skjellestad@maarud.no

7sterkes markedsnettverk
Jannicke S. Mykkestue, markedssjef, Eskoleia AS
Tlf.: 951 75 202
jannicke.mykkestue@eskoleia.no

7sterkes bærekraftnettverk
Kjersti Wangen, daglig leder, Klosser Innovasjon AS
Tlf.: 952 31 139
kjersti@klosser.no